Gökhan Gökberk Photography

Düğün, nişan ve diğer özel gün fotoğraf çekimleriniz için hizmetinizdeyiz. Daha detaylı bilgi almak ve rezervasyonlarınız için mesaj gönderebilir veya 0548 860 18 38'den ulaşabilirsiniz.

dugungokhangokberk

Düğün Hikayesi Fotoğraf Çekimi

Düğün hikayesi fotoğraf çekimi çiftlerin kuaförde hazırlık aşamasıyla başlayan ve dış mekan çekimiyle devam ederken gelin alma ve nikah töreni fotoğraf çekimleriyle tüm gün boyunca devam eden fotoğraf çekimini kapsamaktadır.
sasvethedategokhangokberk

Save The Date Fotoğraf Çekimi

Düğün fotoğrafçılığında “Save The Date Fotoğraf Çekimi” olarak adlandırılan bu çekim tarzı düğün fotoğraf çekiminden hafta/haftalar öncesinde düğün fotoğraf çekimi için karar verilen mekanda yada konseptinize uygun mekanda/mekanlarda foyapılan fotoğraf çekimidir.
dogumgunugokhangokberk

Çocuk | Aile Fotoğraf Çekimi

Önemli günlerinde bir araya gelen ailelerin bu önemli günlerindeki fotoğrafları ile aile bireylerinin portre fotoğraflarını kendi ortamlarında evlerinde bahçelerinde, yada belirlediğimiz dış mekanlarda fotoğraf çekimini yapmaktayız.
nisangokhangokberk

Dış Mekan Düğün/Nişan Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf çekiminin yapılacağı mekanlarda, birlikte kararlaştırdığımız ve istediğiniz konsepte karar vererek yaklaşık 2-3 saat süren sınırsız sayıda fotoğraftan oluşan fotoğraf çekimidir.
nisantorenigokhangokberk

Nişan Töreni Fotoğraf Çekimi

Evde veya nişanın gerçekleşeceği mekanda yapılacak nişan töreniniz ve eğlencesi esnasında ortalama 2 – 3 saat boyunca fotoğraflarınızı çekiyorum. Yüzüklerinizin takılması ve pasta kesiminiz dahil tüm özel anlarınızı fotoğraflarla ölümsüzleştirerek çekiminizi tamamlıyorum.
uruncekimigokhangokberk

Ürün Fotoğraf Çekimi

Profesyonel ürün çekimleriyle ürünlerinizin satışını artırabilir, onları potansiyel müşteri kitleleriyle buluşturabilirsiniz. Sizde hizmet kalitemden uygun fiyatlarla yararlanmak için fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Referanslar

Bize Ulaşın

Düğün, nişan ve diğer özel gün fotoğraf çekimleriniz için hizmetinizdeyiz. Daha detaylı bilgi almak ve rezervasyonlarınız için mesaj gönderebilir veya 0548 860 18 38'den ulaşabilirsiniz.

Gönder